Čiužinys „SOYA SOFT’“

360.00680.00

Dvipusis profiliuotas aukšto elastingumo 7 anatominių žonų čiužinys “SOYA SOFT“. HR putų poliuretanas su sojos aliejaus ekstraktu ir atraminiu PUR putų poliuretano sluoksniu. Čiužinys “SOYA SOFT“ tinka mėgstantiems miegoti minksčiau. Čiužinys “SOYA SOFT“ su užvalkalu. Užvalkalas – „LUREX“.

Čiužinio aukštis: 22 cm.

Užvalkalas: „LUREX“.

Rekomenduojamas svoris: 110 kg.

Kietumas: vidutinis.

Garantija: 3 metai.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , ,

Aprašymas

Čiužinys „SOYA SOFT’“

Dvipusis profiliuotas aukšto elastingumo 7 anatominių žonų Čiužinys „SOYA SOFT’“’. HR putų poliuretanas su sojos aliejaus ekstraktu ir atraminiu PUR putų poliuretano sluoksniu. Čiužinys “SOYA SOFT“ tinka mėgstantiems miegoti minksčiau. Čiužinys „SOYA SOFT’“’ su užvalkalu. Užvalkalas – „LUREX“.

Čiužinio aukštis: 22 cm.

Užvalkalas: „LUREX“.

Rekomenduojamas svoris: 110 kg.

Kietumas: vidutinis.

Garantija: 3 metai.

 

LUREX – paprasta elegancija – tai užvalkalo audinys LUREX. Minimalistiškas dizainas su sidabriniais taškeliais ir antibakterine apsauga sidabru. Audinį lengva prižiūrėti ir valyti lyginant su medvilne. Jame nesidaugina erkės ir jis yra labai minkštas. Populiarius antčiužinius dengiame LUREX užvalkalo audiniu. gumelės kampuose, kad būtų lengviau pritvirtinti, galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
100% poliesteris

 

Daugiau panašių prekių rasite čia.

Užsakius prekes išrašoma išankstinė sąskaita apmokėjimui (atsiųsime elektroniniu paštu darbo dieną).

Pristatymas: kurjeriu.

Rekvizitai: Rekvizitai.

Dėl prekių pasirinkimo galima kreiptis tel. nr.: 86 53 39999, arba el. paštu: info@medslauga.lt. Susisiekite nurodytais adresais ir informuosime apie esamus likučius ir pristatymo terminą. Prekės išvaizda nuotraukoje gali neatitikti realios prekės ar pakuotės komplektacijos, formos, išvaizdos, spalvos.  Pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Prekių išvaizda pateikta nuotraukose yra iliustracinio pobūdžio, todėl gali skirtis

Papildoma informacija

IšmatavimaiN/A
Išmatavimai

200x80x22, 200x90x22, 200x100x22, 200x140x22, 200x160x22, 200x180x22

Užvalkalas

Standartinis