Mūsų elektroninė parduotuvė siūlo platų čiužinių asortimentą – nuo tradicinių minkštų putų poliuretano iki spyruoklinių čiužinių, nuo čiužinių iš HR poliuretano iki patogių čiužinių iš „tingaus poliuretano“ arba latekso.

Čiužinių gamintojas yra didžiausias čiužinių gamintojas Čekijoje, kurio istorija siekia nuo 1950 m., kai Moravijos pietuose Breclave buvo pradėta GUMOTEX ir GUMOTEX MATRACE čiužinių gamyba. Išlaikę 65 metų trunkančias tradicijas 2015 m. pradėjo naujo prekės ženklo čiužinių gamybą. Specialistų komanda sugalvojo į čiužinių gamybą įtraukti naujų medžiagų ir tam tikrų technologinių naujovių, pavyzdžiui, taikyti antibakterinį poliuretano ir audinio apdorojimą, naudoti apsaugą nuo erkių ar temperatūros reguliavimą, kad miegoti būtų patogu ir pailsėti pavyktų dar geriau.

Gausiame savo asortimente skiriame vietos ir viešbučiams, medicinos įstaigoms, pensionams ar sanatorijoms skirtiems specialiems čiužiniams, antčiužiniams, anatominėms pagalvėms, antkodėms, patiesalams, lovoms. Dėl aiškių kūrimo ir gamybos technologijų, produktai yra projektuojami, kuriami, tikrinami ir į rinką pristatomi atsižvelgus į mūsų klientų poreikius bei naujausias tendencijas. Produktai dažnai yra tobulinami ir papildomi kokybiškais priedais, tam, kad klientas liktų patenkintas.