Bendrosios nuostatos Šios pirkimo– pardavimo sandorio taisyklės (toliau vadinamos – „Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – „Pirkėjo”) ir Pardavėjo (toliau – „www.ciužiniai.eu“) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Pirkėjo (toliau – „Pirkėjo”) įsigyjamos prekės „www.ciužiniai.eu“ e-parduotuvėje (toliau – e-parduotuvėje).
Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Prekės įsigijimo sandoris
Pirkimo- pardavimo sandorui taikomos LR teisės aktų nuostatos. Pirkimo- pardavimo sandoris tarp Pardavėjo (toliau- „www.ciužiniai.eu“) ir Pirkėjo (toliau – „Pirkėjo”) laikoma sudarytas nuo to momento, kai Pirkėjas (toliau – „Pirkėjo”) e-parduotuvėje, suformavęs prekių krepšelį, nurodo teisingai pristatymo adresą ir kitą reikiamą informaciją, pasirenką apmokėjimo būdą ir susipažinę su e-parduotuvės (toliau- „www.ciužiniai.eu“) taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką “Apmokėti”. Pirkimo- pardavimo sandoris e-parduotuvės (toliau- „www.ciužiniai.eu“) sistemoje laikomas sudarytu iš Pardavėjo (toliau- „www.ciužiniai.eu“) pusės kai Pirkėjo (toliau – „Pirkėjo”) užsakymas yra patvirtinamas ir gautas apmokėjimas. Kiekvienas sandoris sudarytas tarp Pardavėjo (toliau- „www.ciužiniai.eu“) ir Pirkėjo (toliau – „Pirkėjo”) yra saugomas e-parduotuvėje iki pilno sutarties sąlygų įvykdymo. Pardavėjas (toliau- „www.ciužiniai.eu“) pasiliekame teisę koreguoti puslapyje esančią informaciją. Atsiradus naujiems Pardavėjo svetainės taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Pirkėjo teisės
Per dvi savaites Pirkėjas nenurodydami priežasčių, galite atšaukti savo užsakymą rašytine forma (pvz., laišku, elektroniniu paštu nurodytu kontaktiniu el. pašto adresu) arba grąžindami gautas prekes, net ir tuo atveju, jei užsakymą pateikėte kaip juridinis asmuo (įmonių užsakymai). Terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo dienos ir skaičiuojamas iki raštiško Jūsų atsisakymo gavimo. Kad šis atsisakymas galiotų, užtenka laiku išsiųsti atsisakymą arba grąžinti prekę. Užsakymo atšaukimą galima adresuokite: info@ciuziniai.eu .
Užsakymo atšaukimo teisė negalioja prekėms, kurios buvo pagamintos pagal kliento pateiktą specialų užsakymą skirtą individualiems poreikiams ir kitais atvejais, kai pirkimo– pardavimo sutarties negalima atsisakyti, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Už grąžinamas prekes sumokėti pinigai grąžinami per 30 kalendorinių dienų nuo užsakymo atšaukimo dienos ir prekės sugrąžinimo Pardavėjui įskaitant Jūsų apmokėtas prekių pristatymo išlaidas. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Pardavėjo teisės
Jei Pirkėjas bando pakenkti Pardavėjo darbui (wwww.ciuziniai.eu), Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti galimybę naudotis wwww.ciuziniai.eu arba išskirtinais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją. Pradavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti wwww.ciuziniai.eu veiklą apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui apie susidariuses svarbias aplinkybėms. Pardavėjas pasilieka teisę vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka. Pardavėjas pasilieka teisę vienašališkai keisti produktų ir jų dalių komplektacijas, sąvybęs jai padarė gamintojas.

Prekių pristatymas
Prekes pristatome Pardavėjas arba Pardavėjo įgaliotas atstovas.
Prekių pristatymo metu Klientas privalo kartu su Pardavėju arba Pardavėjo įgaliotu atstovu patikrinti prekių būklę. Pastebėjęs prekės pažeidimą, Klientas turi teisę jos nepriimti ir privalo tai pažymėti prekės važtaraštyje. Klientui priėmus prekę ir pasirašius laikoma, kad prekė perduota nepažeista, nesutepta ir tvarkinga.
Į prekių pristatymo sąvoką įeina prekių pristatymas pagal išanksto nurdytą adresą. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2012 m. kovo 15 dienois Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.
Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Pardavėjas ar Pardavėjo įgaliotas asmuo nepriima daikto grąžinimui.
Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta, neištepta, atitinkanti prekinę išvaizdą. Pakuotė turi būti nepažeista. Grąžinamo teisė negalioja prekėms, kurios buvo pagamintos pagal kliento pateiktą specialų užsakymą skirtą individualiems poreikiams ir kitais atvejais (nestandartiniai išmatavimai, užvalkalai ir t.t.), kai pirkimo– pardavimo sutarties negalima atsisakyti, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Prekės grąžinimo atveju, avansas nėra grąžinamas. Prekę grąžina Klientas savo transportu, išskyrus tuos atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl netinkamos kokybės. Kai grąžinama nekokybiška prekė, „www.ciuziniai.eu“ įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai analogiškos prekės nėra, „www.ciuziniai.eu“ įsipareigoja grąžinti Klientui už prekę sumokėtus pinigus. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Atsakomybė
Pirkėjas yra atsakingas už užsakymo formoje pateiktų duomenų teisingumą. Pardavėjas neatsako eigu Pirkėjas nepateikia tikslių duomenų užsakymo formoje ir dėl šios priežasties kilusias pasekmes. Pardavėjas neatsako užkitų asmenų pateiktą informaciją. Atsiradus žalai, kaltoji pusė atlygina kitai atsiradusius nuostolius. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

UŽVALAKALAI:

MORAVIA

Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu
Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu

Užvalkalo audinys MORAVIA pagamintas iš išskirtinio megzto audinio, kurio sudėtyje yra didelis kiekis natūralios viskozės. Jis labai minkštas ir maloniai glotnus, todėl jį naudojame prabangios linijos čiužiniams gaminti. Iš spygliuočių medžių gautos celiuliozės gaminama natūrali viskozė suteikia audiniui pralaidumo, todėl drėgmė puikiai pašalinama ir  sukuriamas optimalus mikroklimatas sveikam miegui. Čiužinio užvalkalo audinys MORAVIA užtikrins visiškos prabangos pojūtį. Perdygsniuota su PES sluoksniu 400 g/m2, galima skalbti iki 60 °C. Aktyvi antibakterinė apasauga AEGISTM pasižymi aktyvių dalelių ,,prikibimu‘‘ prie audinio pluošto. Bet kokiam mikroorganizmui susidūrus su AEGISTM dalelėmis,
ląstelės membrana yra suardoma ir sunaikinama. AEGISTM technologija efektyviai užkerta kelią erkėms, pelėsiui bei grybeliui ir kartu nepadidina šių mikroorganizmų atsparumo. Aktyviosios dalelės yra atsparios pakartotiniam plovimui, jos yra nelaidžios vandeniui ir nepatenka į aplinką.

Audinio sudėtis:
60% poliesteris
37% viskozė
2% poliamidai
1% elastanas

LUREX

Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu
Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu

Paprasta elegancija – tai užvalkalo audinys LUREX. Minimalistiškas
dizainas su sidabriniais taškeliais ir antibakterine
apsauga sidabru. Audinį lengva prižiūrėti ir valyti lyginant su
medvilne. Jame nesidaugina erkės ir jis yra labai minkštas.
Populiarius antčiužinius dengiame LUREX užvalkalo audiniu.
gumelės kampuose, kad būtų lengviau pritvirtinti, galima
skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
100% poliesteris

AVALON

Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu
Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu

Šio užvalkalo audinio gamyboje naudojamos sidabro mikrodalelės, pagerinančios lovos higieną. Ši SILVERGUARD®
technologija yra užregistruota kaip neprilygstama antibakterinė apsauga. Sidabro jonai (Ag+) saugo audinį nuo mikroorganizmų ir neleidžia jiems daugintis natūraliu būdu. Sąlyčio su oda metu užtikrinama natūrali pusiausvyra, o mikrobiologinis poveikis daromas tik audinio paviršiuje. Šio audinio sudėtyje taip pat yra natūralaus viskozės pluošto, kuris modernaus dizaino dėka padaro jį prabangiu. Šis užvalkalo audinys užtikrina absoliučią švarą ir komfortą. Perdygsniuota su PES sluoksniu 320 g/m2, galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
74% poliesteris
26% viskozė

OLYMPIC

Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu
Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu

Čiužinio užvalkalo audinys OLYMPIC – tai elegantiško dizaino ir nuo nepageidaujamo mikroorganizmų poveikio saugančios antibakterinės apsaugos SANITIZED® derinys. Audinį nesunku prižiūrėti, jame nesiveisia erkės, be to jis yra gražus ir malonus liesti. Perdygsniuota su PES sluoksniu 320 g/m2, galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
100% poliesteris

ALOE VERA

Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu
Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu

Čiužinio užvalkalo audinys su ALOE VERA antibakterine apsauga yra labai praktiškas skalbti, todėl užtikrinama lovos
higiena. Šis audinys niekada Jūsų nenuvils ir užtikrins komfortą bei sveiką miegą. ALOE VERA yra labai paprastas
sprendimas kiekvienam – ypač mažiems vaikams ir pagyvenusiems žmonėms, kuriems reikia užtikrinti geresnę higieną.
ALOE VERA yra tiesiog būtinybė. Perdygsniuota su PES sluoksniu 150 g/m2, galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
100% poliesteris

MODAL

Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu
Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu

Mūsų čiužiniai ir anatominės pagalvės nusipelno apsaugos ir komforto.
Todėl anatomines pagalves apvelkame patogiu audiniu MODAL.
Itin švelni ir maloni medžiaga pasižymi išskirtiniu minkštumu. Sudėtyje
yra viskozės pluošto, kuris modernaus dizaino dėka suteikia audiniui
prabangą. Šis pluoštas reguliuoja šilumą ir neleidžia kauptis drėgmei.
Užtikrinamas patogumas. galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
65% poliesteris
35% viskozė
1% elastanas

BAMBAO

Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu
Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu

Specialus kūdikiams skirtas audinys su PUR membrana. Modernus audinys su PUR membrana yra nepralaidus vandeniui iš išorės ir kartu labai laidus orui iš vidaus. Šis audinys užtikrina puikią oro cirkuliaciją čiužinio viduje ir neleidžia į vidų įsigerti skysčiams (labai atsparus prakaitui bei šlapimui). Membrana pagaminta nenaudojant PVC ir atitinka griežčiausius
higienos reikalavimus. Galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
62% poliesteris
38% viskozė
+ PUR membrána

MIRABELLA

Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu
Čiužiniai antčiužiniai pagalvės patalynės lovos Ciuziniai.eu

Tradicinis austinis audinys su vaikiškais motyvais. Natūralią medžiagą lengva prižiūrėti ir ji gerai sugeria drėgmę. Galima
skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
60% poliesteris
37% viskozė
2% poliamidai
1% elastanas