Čiužinys „NYRA“

164.00329.00

Čiužinys tobulai prisitaikantis prie jūsų kūno formų, skirtas atgauti jėgas.

5 zonos visada užtikrina teisingą anotominę stuburo padėtį miego metu. Jūsų kūnas pailsi, atsistato fizinės jėgos. Vidinis profilis užtikrina puikią ventiliaciją ir drėgmės pašalinimą. Vidinis kietas poliuretano RE sluoksnis sustiprina čiužinį, padidina galimą svorį ir padaro čiužinį kietesniu. Baltoji pusė kieta, mėlyna – minkštesnė. Užvalkalo audinys LUREX galima skalbti iki 60°C. Aukštis 20 cm.

Sumuštinio tipo čiužinys su vidiniu 5 anotominių zonų profiliu.

Čiužinio aukštis: 20 cm.

Užvalkalas: „LUREX“.

Rekomenduojamas svoris: 130 kg.

Kietumas: vidutinis.

Garantija: 2 metai.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , ,

Aprašymas

Čiužinys „NYRA“

Čiužinys tobulai prisitaikantis prie jūsų kūno formų, skirtas atgauti jėgas.

Čiužinys „NYRA“su išskirtomis 5 zonomis, kurios visada užtikrina teisingą anotominę stuburo padėtį miego metu. Jūsų kūnas pailsi, atsistato fizinės jėgos. Vidinis profilis užtikrina puikią ventiliaciją ir drėgmės pašalinimą. Vidinis kietas poliuretano RE sluoksnis sustiprina čiužinį, padidina galimą svorį ir padaro čiužinį kietesniu. Baltoji pusė kieta, mėlyna – minkštesnė. Čiužinys „NYRA“ su užvalkalu. Užvalkalo audinys LUREX galima skalbti iki 60°C. Aukštis 20 cm.

Sumuštinio tipo čiužinys su vidiniu 5 anotominių zonų profiliu.

Čiužinio aukštis: 20cm.

Užvalkalas: „LUREX“.

Rekomenduojamas svoris: 130kg.

Kietumas: vidutinis.

Garantija: 2 metai.

 

LUREX – paprasta elegancija – tai užvalkalo audinys LUREX. Minimalistiškas dizainas su sidabriniais taškeliais ir antibakterine apsauga sidabru. Audinį lengva prižiūrėti ir valyti lyginant su medvilne. Jame nesidaugina erkės ir jis yra labai minkštas. Populiarius antčiužinius dengiame LUREX užvalkalo audiniu. Gumelės kampuose, kad būtų lengviau pritvirtinti, galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
100% poliesteris

 

Daugiau panašių prekių rasite čia.

Užsakius prekes išrašoma išankstinė sąskaita apmokėjimui (atsiųsime elektroniniu paštu darbo dieną).

Pristatymas: kurjeriu.

Rekvizitai: Rekvizitai.

Dėl prekių pasirinkimo galima kreiptis tel. nr.: 86 53 39999, arba el. paštu: info@medslauga.lt. Susisiekite nurodytais adresais ir informuosime apie esamus likučius ir pristatymo terminą. Prekės išvaizda nuotraukoje gali neatitikti realios prekės ar pakuotės komplektacijos, formos, išvaizdos, spalvos.  Pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Prekių išvaizda pateikta nuotraukose yra iliustracinio pobūdžio, todėl gali skirtis

Papildoma informacija

IšmatavimaiN/A
Išmatavimai

200x80x20, 200x90x20, 200x100x20, 200x140x20, 200x160x20, 200x180x20

Užvalkalas

Standartinis