Čiužinys „Berenika“

175.00345.00

Čiužinys tinkantis beveik visiems – jis vidutinio standumo. Suformuodamas svarbias 5 zonų formas, jis gali prisitaikyti prie bet kurio kūno ir tuo pačiu yra visiškai stabilus. Vidinis profiliavimas užtikrina pakankamą oro cirkuliaciją šerdies viduje. Čiužinys „Berenika“ yra tiesiog idealus sprendimas visiems neapsisprendusiems asmenims, norintiems tikrai sveiko miego. Užvalkalas iš unikalaus megzto audinio, kuriame yra natūralios viskozės. Jis yra ypatingai minkštas ir maloniai švelnus.

Čiužinio aukštis: 18 cm.

Užvalkalas: „Culture“

Kietumas: vidutinis.

Čiužinys „Berenika“ – rekomenduojamas svoris: 120 kg.

Garantija: 2 metai.

Išvalyti

Aprašymas

Čiužinys „Berenika“.

Čiužinys tinkantis beveik visiems – jis vidutinio standumo. Suformuodamas svarbias 5 zonų formas, jis gali prisitaikyti prie bet kurio kūno ir tuo pačiu yra visiškai stabilus. Vidinis profiliavimas užtikrina pakankamą oro cirkuliaciją šerdies viduje. Čiužinys „Berenika“ yra tiesiog idealus sprendimas visiems neapsisprendusiems asmenims, norintiems tikrai sveiko miego. Užvalkalas iš unikalaus megzto audinio, kuriame yra natūralios viskozės. Jis yra ypatingai minkštas ir maloniai švelnus. Skalbiamas iki 60 ° C.

Esantys čiužinio sluoksniai yra sujungti be klijų, pagaminti iš kokybiško PUR poliuretano. Čiužinys sudarytas iš 5 skirtingų ir pritaikytų zonų.

Čiužinio aukštis: 18 cm.

Užvalkalas: „Culture“.

Kietumas: vidutinis.

Čiužinys „Berenika“ – rekomenduojamas svoris: 120 kg.

Garantija: 2 metai.

 

Daugiau panašių prekių rasite čia.

Užsakius prekes išrašoma išankstinė sąskaita apmokėjimui (atsiųsime elektroniniu paštu darbo dieną).

Pristatymas: kurjeriu.

Rekvizitai: Rekvizitai.

Dėl prekių pasirinkimo galima kreiptis tel. nr.: 86 53 39999, arba el. paštu: info@medslauga.lt. Susisiekite nurodytais adresais ir informuosime apie esamus likučius ir pristatymo terminą. Prekės išvaizda nuotraukoje gali neatitikti realios prekės ar pakuotės komplektacijos, formos, išvaizdos, spalvos.  Pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Prekių išvaizda pateikta nuotraukose yra iliustracinio pobūdžio, todėl gali skirtis

Papildoma informacija

IšmatavimaiN/A
Išmatavimai

200x80x18, 200x90x18, 200x100x18, 200x140x18, 200x160x18, 200x180x18