Antčiužinis „Visco“

117.00325.00

ĮPATINGA DOVANA JUMS IR JŪSŲ ARTIMAJAM SU NEMOKAMU PRISTATYMU Į NAMUS

Iš viskoelastinio putų poliuretano („tingaus poliuretano“) pagaminta vidinis sluoksnis su unikalaus ir teisingo profi lio paviršiumi suteikia panirimo pojūtį, leidžia patogiai atsigulti optimalioje padėtyje ir tinkamai paskirsto kūno svorį per visą čiužinio plotą. Profi lis pagerina kraujo apykaitą, masažuoja, pagerina horizontalią ventiliaciją. Galima rinktis vieną iš dviejų aukščių – 4 ir 6 cm. Užvalkalo audinys LUREX su gumomis kampuose.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija: Žymos: ,

Aprašymas

Antčiužinis „Visco“

Antčiužinys skirtas didesniam patogumui ir čiužinio higienai užtikrinti.

Iš viskoelastinio putų poliuretano („tingaus poliuretano“) pagaminta vidinis sluoksnis su unikalaus ir teisingo profi lio paviršiumi suteikia panirimo pojūtį, leidžia patogiai atsigulti optimalioje padėtyje ir tinkamai paskirsto kūno svorį per visą čiužinio plotą. Profilis pagerina kraujo apykaitą, masažuoja, pagerina horizontalią ventiliaciją. Antčiužinis „Visco“ – galima rinktis vieną iš dviejų aukščių – 4 ir 6 cm. Užvalkalo audinys LUREX su gumomis kampuose.

 

Antčiužinis tai tarsi plonas papildomas čiužinys, kuris esant poreikiui yra dedamas ant pagrindinio čiužinio. Antčiužinis padeda išlyginti jau išgulėto čiužinio paviršių arba suteikti papildomo minkštumo kietesniam naujam čiužiniui. Taip pat kartais antčiužinis naudojamas ilgesniam laikui apsaugoti naują čiužinį nuo dėvėjimosi.

Antčiužinis puikus sprendimas pagerinti miego kokybei naudojant jį ant išgulėto čiužinio, taip pat puikiai tinkamas ant naujo, per kieto čiužinio, bei senų lovų.

 

Daugiau panašių prekių rasite čia.

Užsakius prekes išrašoma išankstinė sąskaita apmokėjimui (atsiųsime elektroniniu paštu darbo dieną).

Pristatymas: kurjeriu.

Rekvizitai: Rekvizitai.

Dėl prekių pasirinkimo galima kreiptis tel. nr.: 86 53 39999, arba el. paštu: info@medslauga.lt. Susisiekite nurodytais adresais ir informuosime apie esamus likučius ir pristatymo terminą. Prekės išvaizda nuotraukoje gali neatitikti realios prekės ar pakuotės komplektacijos, formos, išvaizdos, spalvos.  Pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Prekių išvaizda pateikta nuotraukose yra iliustracinio pobūdžio, todėl gali skirtis

Papildoma informacija

Aukštis

4 cm, 6 cm

Dydis

200 x 80 cm, 200 x 90 cm, 200 x 140 cm, 200 x 160 cm, 200 x 180 cm