Čiužinys „Antigona“

475.00950.00

Įšilusiam kūnui skleidžiant šilumą, VISCOR putų poliuretanas („tingus poliuretanas“) suminkštėja ir prisitaiko prie kūno formų. Kūnas iš lėto ir maloniai panyra į čiužinį. Dėl lėtai atkuriamos formos užtikrinamas tolygus čiužinio apkrovos paskirstymas viso kūno plote, todėl teigiamai veikiama kraujo cirkuliacija, gerėja miego kokybė ir sumažėja nugaros skausmas. Centrinis atraminis čiužinio sluoksnis pagamintas iš putų poliuretano, turinčio antibakterinę Sanitized® apsaugą. Jis užtikrina stabilumą ir didelį čiužinio oro pralaidumą bei apsaugo nuo nešvarumų. Standartinis čiužinioro užvalkalo audinys yra AVALON. Taip pat galima rinktis MORAVIA užvalkalo audinį. ANTIGÓNA leis atsipalaiduoti visam kūnui!

Čiužinio aukštis: 22cm.

Užvalkalas: „AVALON arba MORAVIA“

Rekomenduojamas svoris: 120kg.

Kietumas: vidutinis.

Garantija: 5 metai.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Čiužinys „Antigona“

Įšilusiam kūnui skleidžiant šilumą, VISCOR putų poliuretanas („tingus poliuretanas“) suminkštėja ir prisitaiko prie kūno formų. Kūnas iš lėto ir maloniai panyra į čiužinį. Dėl lėtai atkuriamos formos užtikrinamas tolygus čiužinio apkrovos paskirstymas viso kūno plote, todėl teigiamai veikiama kraujo cirkuliacija, gerėja miego kokybė ir sumažėja nugaros skausmas. Centrinis atraminis čiužinio sluoksnis pagamintas iš putų poliuretano, turinčio antibakterinę Sanitized® apsaugą. Jis užtikrina stabilumą ir didelį čiužinio oro pralaidumą bei apsaugo nuo nešvarumų. Standartinis čiužinio užvalkalo audinys yra AVALON. Taip pat galima rinktis MORAVIA užvalkalo audinį. Čiužinys „Antigona“ leis atsipalaiduoti visam kūnui!

Čiužinio aukštis: 22cm.

Užvalkalas: „AVALON arba MORAVIA“

Rekomenduojamas svoris: 120kg.

Kietumas: vidutinis.

Garantija: 5 metai.

 

Daugiau panašių prekių rasite čia.

Užsakius prekes išrašoma išankstinė sąskaita apmokėjimui (atsiųsime elektroniniu paštu darbo dieną).

Pristatymas: kurjeriu.

Rekvizitai: Rekvizitai.

Dėl prekių pasirinkimo galima kreiptis tel. nr.: 86 53 39999, arba el. paštu: info@medslauga.lt. Susisiekite nurodytais adresais ir informuosime apie esamus likučius ir pristatymo terminą. Prekės išvaizda nuotraukoje gali neatitikti realios prekės ar pakuotės komplektacijos, formos, išvaizdos, spalvos.  Pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Prekių išvaizda pateikta nuotraukose yra iliustracinio pobūdžio, todėl gali skirtis

Papildoma informacija

Dydis

200 x 80 cm, 200 x 90 cm, 200 x 100 cm, 200 x 140 cm, 200 x 160 cm, 200 x 180 cm

Čiužinio užvalkas

AVALON (standartinis), MORAVIA