Akcija!

Trisluoksnis poliuretaninis čiužinys ,,Gamma“

125.00225.00

Čiužinys GAMMA – aukso puodas! Tai bene geriausias produktas už tokią mažą kainą!

Trisluoksnis poliuretaninis čiužinys –tai trys viename:

  • puikus guolis;
  • žvalumas ryte;
  • sveikas stuburas.

Čiužinys puikiai prisitaikys prie jūsų kūno anatomijos ir džiugins kiekvieną rytą ir vakarą. Tai ypatingos konstrukcijos, puikiai besiventiliuojantis ir labai gerai drėgmę išgarinantis čiužinys. Tinka visiems iki 120 kg. Užvalkalo audinys baltas kaip sniegas perdygsniuotas su antialerginio poliesterio sluoksniu ir su užtrauktuku aplinkui. Čiužinį labai paprasta transportuoti, parduodamas susuktas į rulonėlį.

NEMOKAMAS pristatymas ir užnešimas iki pat jūsų lovos!

Išvalyti
Produkto kodas: 200x160x18 Kategorijos: , ,

Aprašymas

Trisluoksnis poliuretaninis čiužinys ,,Gamma“

Tai aukso puodas! Tai bene geriausias produktas už tokią mažą kainą!

Trisluoksnis poliuretaninis čiužinys –tai trys viename: puikus guolis, žvalumas ryte, sveikas stuburas. Nes jis puikiai prisitaikys prie jūsų kūno anatomijos ir džiugins kiekvieną rytą ir vakarą. Visą naktį jūs jausitės puikiai! Tai ypatingos konstrukcijos puikiai besiventiliuojantis ir labai gerai drėgmę išgarinantis čiužinys. Tinka visiems iki 120 kg. svorio žmonėms, ir jauniems ir vyresniems. Užvalkalo audinys baltas kaip sniegas perdygsniuotas su antialerginio poliesterio sluoksniu kurį galima skalbti iki 60 C ir su užtrauktuku aplinkui. Jį taip paprasta transportuoti, nes Trisluoksnis poliuretaninis čiužinys Gamma parduodamas susuktas į rulonėlį. Aukštis 18 cm. 

Čiužinį labai paprasta ir patogu transportuoti, parduodamas susuktas į rulonėlį. 

NEMOKAMAS pristatymas ir užnešimas iki pat jūsų lovos! 

 

Daugiau panašių prekių rasite čia.

Užsakius prekes išrašoma išankstinė sąskaita apmokėjimui (atsiųsime elektroniniu paštu darbo dieną).

Pristatymas: kurjeriu.

Rekvizitai: Rekvizitai.

Dėl prekių pasirinkimo galima kreiptis tel. nr.: 86 53 39999, arba el. paštu: info@medslauga.lt. Susisiekite nurodytais adresais ir informuosime apie esamus likučius ir pristatymo terminą. Prekės išvaizda nuotraukoje gali neatitikti realios prekės ar pakuotės komplektacijos, formos, išvaizdos, spalvos.  Pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Prekių išvaizda pateikta nuotraukose yra iliustracinio pobūdžio, todėl gali skirtis

Papildoma informacija

IšmatavimaiN/A
Išmatavimai

200x90x18, 200x140x18, 200x160x18, 200x180x18